Weekend Gier Planszowych w Atrium Felicity

W dniach 25-26 marca 2017 w godz. 11:00 – 18:00 zapraszamy wszystkich chętnych do przyjścia na Weekend Gier Planszowych, który odbędzie się na holu przed sklepem SMYK w Centrum Handlowym Atrium Felicity! W ramach tego eventu odbędą się całodzienne pokazy gier planszowych organizowane przez Atrium Felicity przy współpracy z naszą Fundacją!

Podczas spotkania będziecie mogli zapoznać się z najciekawszymi grami dostępnymi na polskim rynku. Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić naszą strefę, znajdzie coś dla siebie. A to dlatego, że podczas Weekendu Gier Planszowych będzie można zagrać w aż 100 różnych gier planszowych! W naszej wypożyczalni będą m.in. takie hity: “5 Sekund”, “7 Cudów Świata”, “Blokus”, “Carcassonne”, “Dixit” z dodatkami, “Dominion”, “Gringo”, “Jenga”, “Jungle Speed Safari”, “Kot Stefan”, “Mały Książe”, “Pędzące żółwie”, “PitchCar”, “Tajniacy”, “Timeline Polska” czy “Wsiąść do pociągu”!

Oprócz wypożyczalni gier planszowych, przygotowaliśmy dla Was jeszcze kilka innych atrakcji. Wśród nich będą zabawy z nagrodami oraz kącik animacyjny dla najmłodszych! W tym kąciku dzieci będą mogły zagrać w gry planszowe dostosowane do ich wieku, a także zająć się kolorowankami oraz zabawą z innymi dziećmi.

Dzięki tak skonstruowanej Strefie Gier Planszowych, dosłownie każdy znajdzie dla siebie atrakcyjne zajęcie! Zapraszamy całe rodziny oraz wszystkie osoby ciekawe, jak wyglądają współczesne gry planszowe. Jeśli kiedyś dobrze bawiliście się przy „Monopoly”, „Chińczyku” albo „Scrabble”, teraz też będziecie się dobrze bawić przy nowoczesnych planszówkach!


Serdecznie zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy. Zdjęcia znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Wystarczy, że klikniecie tutaj.