oGRAJMY Lublin

O czym to projekt?

O grach bez prądu! W ramach tej inicjatywy chcemy przedstawić chętnym osobom, przede wszystkim młodzieży i dorosłym, jak interesujący może być świat fantastyki i najróżniejsze zajęcia z nią związane. Ten projekt ma zaprezentować trzy bardzo ciekawe formy spędzania wolnego czasu. Są to: gry planszowe, gry fabularnie (potocznie zwane eRPeGami) oraz larpy. To ostatnie jest jeszcze względnie nowym i mało znanym pojęciem, dlatego zapraszamy do zapoznania się z opisem tej formy rozrywki na stronie Wikipedii.

Dla kogo?

Projekt „oGRAJMY Lublin” zakłada utworzenie stałej grupy osób, które będą regularnie uczestniczyć w przygotowanych przez nas spotkaniach. Beneficjentami projektu mogą stać się wszyscy chętni, przede wszystkim uczniowie gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci. Jeśli interesujesz się fantastyką i chcesz poznać kolejne osoby, które podzielają Twoje hobby, ten projekt jest dla Ciebie. Jeśli natomiast nie wiesz czym są gry bez prądu i szukasz dobrego sposobu na spędzenie wolnego czasu, w tym projekcie też znajdziesz miejsce dla siebie.

Kiedy zaczynamy i jak się zgłosić?

„oGRAJMY Lublin” zaczniemy 20 kwietnia 2016 roku. Zajęcia będą trwały aż do drugiej połowy czerwca. Spotkania w ramach tego projektu będą odbywać się w każdą środę w godz. 15:00 – 20:00 w Lubelskim Centrum Gier Historycznych przy ul. Królewskiej 3 w Lublinie. Jeśli chcesz się zgłosić i wziąć udział w tym przedsięwzięciu, wystarczy, że napiszesz do nas maila zgłoszeniowego. W wiadomości wysłanej na adres: info@fundacjatrach.org zawrzyj następujące informacje: (1) imię i nazwisko, (2) telefon kontaktowy, (3) nazwę szkoły/uczelni, do której uczęszczasz (jeśli nie jesteś uczniem/studentem, pomiń tę informację). W ciągu dwóch dni odpiszemy na taką wiadomość i potwierdzimy udział w zajęciach.

oGRAJMY_Lublin_plakat_mały

Program zajęć i koszty uczestnictwa

Projekt jest współfinansowany przez Urząd Miasta Lublin, dlatego też uczestnicy nie ponoszą żadnych opłat za udział w warsztatach! Wystarczy, że zgłosisz się do nas i będziesz regularnie przychodzić na organizowane przez nas spotkania. Aby zachęcić Was do udziału w tym projekcie, od razu udostępniliśmy listę tematów, którą poruszymy podczas realizacji „oGRAJMY Lublin”:

  • spotkania z grami planszowymi,
  • spotkania z grami fabularnymi,
  • spotkanie z larpem,
  • warsztat projektowania gier planszowych,
  • warsztat pisania scenariuszy do gier fabularnych,
  • testy prototypów gier planszowych. 

Serdecznie zachęcamy do udziału w projekcie. Wspólnie ograjmy Lublin!

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Urzad_Miasta_Lublin_maly


Serdecznie zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy. Zdjęcia znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Wystarczy, że klikniecie tutaj.