Lubelskie Gry Miejskie

1. marca rozpoczęliśmy pracę nad pierwszym projektem realizowanym przez Fundację. Inicjatywa pod nazwą „Lubelskie Gry Miejskie” jest współfinansowana przez Urząd Miasta Lublin. Na przeprowadzenie tego przedsięwzięcia otrzymaliśmy dofinansowanie w ramach konkursu „Miasto Kultury”.

Urzad_Miasta_Lublin_maly

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Projekt “Lubelskie Gry Miejskie” ma na celu upowszechnianie kultury poprzez przybliżenie historii Lublina mieszkańcom oraz turystom odwiedzającym miasto w atrakcyjnej formie interaktywnych gier miejskich. W ramach zadania przygotowane zostaną dwie różne gry, w których będzie mógł wziąć udział każdy, kto odwiedzi miasto – wstępy do nich zostaną udostępnione za darmo na dedykowanej stronie internetowej projektu. Ponadto drużyny, które zgłoszą się do udziału w premierach poszczególnych scenariuszy, będą miały możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Więcej szczegółów udostępnimy już wkrótce!

Zapraszamy na oficjalny profil „Lubelskich Gier Miejskich” na Facebooku oraz dedykowaną stronę internetową www.lubelskiegry.pl. Tam również znajdziecie aktualne informacje o tym projekcie.