Lato w Mieście – spotkania z planszówkami

Jeśli zastanawiacie się, jakie atrakcje będą dostępne dla mieszkańców Lublina podczas wakacji, mamy dla Was dobrą wiadomość. Będzie można grać z nami w planszówki! Już teraz serdecznie zapraszamy na rodzinne spotkania z grami planszowymi w dniach 3 – 7 oraz 10 – 14 lipca w godz. 10:00 – 15:00. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do Centrum Spotkania Kultur przy Placu Teatralnym 1. Znajdziecie nas na 2 piętrze przy windzie A (hol nad foyer sali operowej). Szczególnie mocno zapraszamy rodziców z dziećmi – to właśnie dla Was kierowane są te zajęcia. Podczas naszych spotkań będziecie mogli wziąć udział w grach i zabawach animacyjnych, warsztatach z grami planszowymi, a także konkursach z nagrodami – tak zbudowany program pozwoli Wam poznać historię Lublina i atrakcje turystyczne związane z naszym miastem. Z przyjemnością też dodajemy, że udział w tym przedsięwzięciu jest w pełni bezpłatny.

Na powyższe zajęcia nie obowiązują zapisy. Zapraszamy serdecznie od 10:00 do 15:00 w dowolnych godzinach – każda nowo przybyła osoba na pewno znajdzie dla siebie zajęcie. Pomogą w tym instruktorzy, którzy cały czas będą na miejscu i pomogą wybrać odpowiednią grę planszową. Jednocześnie informujemy, że podczas naszych spotkań konieczna jest obecność opiekuna. Nie ponosimy odpowiedzialności za dzieci pozostawione bez opieki.

Na nasze zajęcia zapraszamy też grupy zorganizowane, np. półkolonie. Jednak ze względu na ograniczoną liczbę stołów i miejsc do grania, koniecznie prosimy o wcześniejszy kontakt z Barbarą Sanecką-Sieńko, koordynatorką tych działań. Jej numer telefonu to: 519 801 246.

Zadanie realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

www.lato.lublin.eu