Gry planszowe w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym

W te wakacje postaramy się, aby każde dziecko mogło spędzić miło czas nad planszą. Dlatego szykujemy dla Was dwie letnie inicjatywy poświęcone tylko planszówkom. Pierwsza z nich to dziesięciodniowy konwent gier, który odbędzie się w lipcu. Szczegóły tej inicjatywy znajdziecie tutaj. Drugie przedsięwzięcie to dwudniowe spotkanie dla pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Podczas spotkania w USD przy ul. Gębali młodzi pacjenci i ich rodziny będą mieli okazję pograć z nami w planszówki, miło spędzić czas i zapomnieć przez chwile o swoich zdrowotnych problemach. Mamy nadzieję, że dzięki tym zajęciom dzieci i młodzież zadbają o swój dobry humor i dzięki temu przyśpieszymy proces rekonwalescencji. Pierwsze spotkanie z tego cyklu odbyło się 14 lipca 2017 r. Zdjęcia z tego eventu możecie zobaczyć na naszym facebooku oraz poniżej. Kolejne spotkanie odbyło się 5 września 2017 r. Fotorelacja z tego wydarzenia dostępna jest tutaj.

Projekt realizowany ze środków Miasto Lublin w ramach programu Dzielnice Kultury, którego operatorem są Warsztaty Kultury.