Czwartkogranie

Serdecznie zapraszamy na cykliczne i nieodpłatne spotkania z grami planszowymi! Już od maja 2015 roku w każdy czwartek w godz. 16:00 – 20:00 spotykaliśmy się w Lubelskim Centrum Gier Historycznych przy ul. Królewskiej 3 w Lublinie, a obecnie spotkania są organizowane w Centrum Spotkania Kultur (dawny Teatr w Budowie). Co tydzień spotykamy się zawsze w tym samym miejscu – na 2 piętrze na korytarzu przy windzie A. Podczas tych wydarzeń można pograć w gry planszowe i karciane, poznać nowych interesujących ludzi i – przede wszystkim – fantastycznie spędzić czas!

Jeśli szukacie fajnych miejsc i ciekawych osób do grania, zapraszamy na tę grupę na Facebooku: TRACH – gry bez prądu. W tym miejscu będziecie mogli poczytać o innych spotkaniach z planszówkami odbywającymi się w Lublinie. Znajdziecie też sporo osób, które szukają chętnych do wspólnej gry. Także warto odwiedzić tę grupę!

Czwartkogranie 2

Gry planszowe to medium coraz bardziej popularne. Kojarzone są z ciekawą i angażującą rozrywką dla różnych grup wiekowych, od dzieci po seniorów. Dlatego też niezależnie od wieku serdecznie zapraszamy na Czwartkogranie,  na którym można zapoznać się z najróżniejszymi nowoczesnymi grami planszowymi. W naszej bibliotece mamy prawie 300 tytułów. Są to gry bardzo różnorodne – od takich, które zajmą 5 minut, po takiego, które będą trwać nawet 5 godzin. Na każdym spotkaniu są instruktorzy, którzy wytłumaczą zasady poszczególnych gier i w razie potrzeby, pomogą także w ich wyborze. 

Zapraszamy w każdy czwartek w godzinach od 16:00 do 20:00 do Centrum Spotkania Kultur przy Placu Teatralnym 1. Gramy na korytarzu nad foyer Sali Operowej na 2 piętrze przy windzie A. Najkrótsza droga do foyer od wejścia jest od strony Placu Teatralnego (al. Racławickie). Jak będziecie w głównym holu, idziecie w prawo i szukacie windy. Wjeżdżacie na drugie piętro i od razu po wyjściu z windy od razu nas zobaczycie. Na pewno będziemy widoczni!

czwartkogranie3